O nás

BUSTRANS už 30 rokov

BUSTRANS sa pohybuje na slovenskom trhu od roku 1991, kedy spoločnosť vznikla pod už neexistujúcim názvom Daniel Čupa – BUSTRANS. V našich začiatkoch sme sa sústredili na vnútroštátnu dopravu, o ktorú bol veľký záujem. Postupne sme služby rozšírili o poznávacie zájazdy, púte, letné a zimné dovolenky, dopravu na letisko, prepravu na svadby. Snažíme sa preraziť na trh pravidelnej autobusovej dopravy. Od minulého roku jazdíme pravidelnú linku Bardejov – Praha. 

Okrem dopravy je BUSTRANS rodinnou cestovnou kanceláriou, ktorá organizuje dovolenky do Albánska a Spojených arabských emirátov. Sme predajcami zájazdov partnerských cestovných kancelárií. Radi vám poradíme s kúpou letnej i zimnej dovolenky, predávame letenky, autobusovú a vlakovú dopravu, poistenie. Neustále rastieme a pripravujeme pre vás veľa noviniek. 

Prečo cestovať a dovolenkovať s BUSTRANS? Nie sme veľká spoločnosť, a preto dokážeme promptne reagovať na každú požiadavku. Trvalo udržiavame bezkonkurenčné ceny. Klientov berieme ako rodinu. Pridajte sa k rodine BUSTRANS.

VY VIETE KAM, MY AKO

Koncentrovaná ponuka zájazdov od desiatok cestovných kancelárií.

VŠETKO NA JEDNOM MIESTE

Dovolenky, zájazdy, výlety, letenky, cestovné lístky a poistenia.

MAXIMÁLNA DÔVERA A ODBORNOSŤ

Skúsenosti v doprave už 31 rokov a v cestovnom ruchu 21 rokov.

GARANCIA KONEČNEJ CENY

Garantujeme konečné ceny vrátane všetkých bonusov a zliav.

Čo o nás hovoria klienti?

Ste s našimi službami spokojní? Vidíte miesto pre zlepšenie?
Všetky recenzie si ceníme.

V lete sme s vami boli v Albánsku. To bola jazda! Vychladené pivečko počas cesty bodlo. Šoféri úplná topka. Tešíme sa na vás aj tento rok. 

S BUSTRANS jazdím pravidelne do Prahy. Vyhovuje mi čas odchodu. Počas cesty si stihnem oddýchnuť. Autobus je naozaj pohodlný.